Lietuvoje

2018.08.01 12:50

V. Sinkevičius: „valstiečiai“ remtų S. Skvernelio kandidatūrą prezidento rinkimuose

ELTA2018.08.01 12:50

„Valstiečiai“ labai remia premjero Sauliaus Skvernelio galimą kandidatūrą 2019 m. vyksiančiuose prezidento rinkimuose, sako Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) narys ūkio ministras Virginijus Sinkevičius. 

Politikas pabrėžia, kad S. Skvernelis šiuo metu yra vienintelis žinomas galimas „valstiečių“ kandidatas artėjančiuose prezidento rinkimuose. 

„Be jokios abejonės, (LVŽS – ELTA) viduje jaučiasi didelė parama dabartiniam premjerui. Bet, manau, kad pirmiausia premjeras pats turėtų apsispręsti ir paskelbti apie savo sprendimą. O partijos viduje daugiau kažkokių save identifikavusių kandidatų, turinčių ambiciją galimai kelti savo kandidatūrą, aš bent jau negirdžiu“, – „Žinių radijui“ sakė V. Sinkevičius.

Ūkio ministras tvirtino, kad, jo žiniomis, nė vienas partijos narys apie tokias galimybes nekalba. LVŽS lyderis Ramūnas Karbauskis, akcentavo V. Sinkevičius, tokių ambicijų taip pat neturi.

V. Sinkevičius aiškino, kad LVŽS savo kandidatą prezidento rinkimuose paskelbs po partijos suvažiavimo. Tačiau šio suvažiavimo data dar nėra paskelbta.

Premjeras kol kas neatskleidė, ar dalyvaus 2019 m. prezidento rinkimuose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.