Naujienų srautas

Lietuvoje2018.07.31 16:48

Nepraėjus nei parai sulaikyti kaunietį pagrobę ir iš jo pinigų reikalavę asmenys

LRT.lt 2018.07.31 16:48

Pirmadienį, liepos 30 d., operatyviai sulaikyti trys asmenys, kurie įtariami vėlyvą sekmadienio vakarą Kaune, T. Masiulio gatvėje, trenkę 34 metų vyrui, jį per prievartą išsivežę, mušdami bei grasindami reikalavę iš jo didelės pinigų sumos, teigiama pranešime spaudai.

Nepraėjus nei parai Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Kauno apygardos prokuratūros prokurorais, atlikę eilę ikiteisminio tyrimo veiksmų, operatyviai nustatė ir sulaikė asmenis, įtariamus nusikaltimo padarymu. Tai trys vyrai, gimę 1982 m., 1984 m. ir 1983 m., ne kartą teisti už įvairias nusikalstamas veikas Lietuvoje bei užsienyje.

Vyrai įtariami panaudoję ne tik fizinį, bet ir psichologinį smurtą, reikalavę iš kauniečio didelės sumos pinigų – 3 000 eurų. Pagrobtajam sutikus duoti dalį prievartaujamos pinigų sumos, užpuolikai jį parvežė namo. Kaip garantą asmenys paėmė jo 2010-ųjų metų „VW Passat“ automobilio raktelius.

Dėl šio įvykio Kauno kriminalistai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl turto prievartavimo. Už tai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 181 str. 2 d. gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų. Trečiadienį, rugpjūčio 1 d., bus kreipiamasi dėl kardomųjų priemonių skyrimo įtariamiesiems.

Tyrimą atlieka Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi