Lietuvoje

2018.07.29 16:00

Policija pradėjo tarnybinį patikrinimą dėl netinkamo pareigūno elgesio

BNS2018.07.29 16:00

Socialiniuose tinkluose išplitus vaizdo įrašui, kur policijos pareigūnas nepagarbiai elgiasi su keliais asmenimis, policija pradėjo tarnybinį patikrinimą dėl netinkamo jo elgesio.

„Yra pradėtas tarnybinis patikrinimas, kurio metu bus išsiaiškintos aplinkybės“, – BNS sakė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Anot jo, įrašas užfiksuotas Naujojoje Vilnioje esančio prekybos centro aikštelėje, pareigūnas dirba Vilniaus patrulių rinktinėje.

Įrašas viešojoje erdvėje ėmė plisti šeštadienį, jis peržiūrėtas keliasdešimt tūkstančių kartų. Jame matoma, kaip patrulis šiurkščiai bendrauja su keliais jaunuoliais, liepia jiems nešdintis, užfiksuojamas ir fizinis pareigūno kontaktas.

Pasak naujienų portalo 15min.lt, vaizdo įrašas padarytas Naujosios Vilnios rajone, Vilniuje, Pergalės ir S. Batoro gatvių sankryžoje stovinčios parduotuvės „Maxima“ automobilių stovėjimo aikštelėje.

R. Matonis pasakojo, kad viskas prasidėjo policijai šeštadienį gavus prekybos centro pranešimą apie vagystę, buvo sulaikyta viena mergina, kuri, anot R. Matonio, priešinosi pareigūnams ir spyrė pareigūnei į koją, todėl buvo sulaikyta.

Anot jo, aiškinantis įvykio aplinkybes suėjo nemažas būrys jaunuolių, todėl policija iškvietė pastiprinimą.

„Kaip matome vaizdo įraše, tuomet įvyko konfliktas su pareigūnais“, – sakė jis.

LRT RADIJUI R. Matonis pripažino, kad taip bendrauti policija su piliečiais negali bei pripažino, kad žmonės jau atprato nuo tokio policijos bendravimo, kuris prieš dešimtmetį buvo dažnas.

„Įrašas tikrai nėra malonus, taip elgtis policijos pareigūnas, taip bendrauti su piliečiais tikrai negali. Bet vertindami turime matyti visą vaizdą, išsiaiškinti visas detales – dėl ko kilo konfliktas, kas atsitiko. Turime pareigūno parodymus, vaizdo įrašą, manau, bendrą vaizdą susidarysime (...), viską įvertinsime ir pateiksime visuomenei atsakymą“, – sakė jis.

Populiariausi

„AstraZeneca“ vakcina
Kauno pulsas 7

Lietuvoje

2021.02.24 10:54
Kauno pulsas

Matijošaičio siūlymą dėl „AstraZenecos“ vakcinų intervalo dozių Dulkys atmeta – skiepai veiksmingiausi po 12 savaičių

kritikuoja ir dėl judėjimo ribojimų tarp žiedinių savivaldybių
7
Globos namai/senatvė

Lietuvoje

2021.02.24 13:22

Beveik visi COVID-19 susirgę Lauksargių globos namų gyventojai buvo paskiepyti dviem dozėmis

NVSC atliks nuodugnų tyrimą; atnaujinta 16.30
Karantinas Vilniuje

Lietuvoje

2021.02.24 13:30

Vyriausybei siūloma karantiną pratęsti iki kovo 31-osios

siūloma atsisakyti kaukių dėvėjimo atvirose erdvėse; atnaujinta 13.41