Naujienų srautas

Lietuvoje2018.07.28 20:16

Klaipėdos meras V. Grubliauskas: kiekvienais metais Jūros šventė kažkuo panaši ir kažkuo skirtinga

LRT.lt 2018.07.28 20:16

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas tiesioginėje LRT.lt „Facebook“ transliacijoje kvietė atvykti į Jūros šventę ir iš daugybės jos renginių išsirinkti sau labiausiai tinkančius bei prisiminė, kaip ši šventė atrodė jo vaikystėje.

„Jūros šventės devizas „Tas jausmas, kad...“ palieka laisvę kiekvienam jį užpildyti. Nuo vaikystės gyvenau pačiame miesto centre ir prisimenu šventės šurmulį. Yra kai kurių dalykų, kurie išliko – tai pirmiausia karnavalinė šventės eisena. Kiekvienais metais Jūros šventė kažkuo panaši ir kažkuo skirtinga. Tame yra jos jėga ir jos šarmas“, – sakė meras V. Grubliauskas tiesioginėje LRT.lt „Facebook“ transliacijoje.

Paklaustas, kurio Jūros šventės renginio patartų būtinai nepraleisti, meras pakvietė tiesiog atvykti į Klaipėda ir patiems išsirinkti, kurie iš daugybės jos renginių jums labiausiai tinka.

Šeštadienis ir sekmadienis – paskutinės trečiadienį prasidėjusios šventės dienos, kurių metu dar galima pasimėgauti jūrinėmis tradicijomis, muzika, įvairiomis atrakcijomis, pasivaikščioti mugėje, pamatyti pasaulinę italų teatro trupės spektaklio premjerą ir išmėginti daugelį kitų pramogų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi