Lietuvoje

2018.07.24 09:06

L. Linkevičius nekandidatuos į prezidentus

ELTA 2018.07.24 09:06

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius neigia, kad galėtų tapti bendru socialdemokratų darbiečių ir „valstiečių“ kandidatu į prezidentus. Pasak ministro, jis turi kitų planų.

„Čia yra (Gedimino) Kirkilo partijos idėja, jis yra partijos pirmininkas. Noriu pabrėžti, kad aš nesu tos partijos narys. Šiuo metu tikrai nesvarstau, turiu kitų planų ir tokių variantų nenagrinėju“, – antradienį ,,Žinių radijui“ teigė užsienio reikalų ministras.

Ministras neatmeta, kad jo pozicija dėl kandidatavimo į prezidentus gali keistis. 

„Aš niekada daug ko neatmetu iš principo, kadangi gyvenimas visaip pakrypsta. Bet aš tikrai neturiu tokių planų“, – sakė L. Linkevičius.

Tuo tarpu komentuodamas bendrą „valstiečių“ ir socialdemokatų darbiečių partijų kandidatą į prezidentus, L. Linkevičius teigia, kad toks kandidatas turėtų didelių galimybių laimėti rinkimus. 

„Konkrečiai dėl manęs dabar nesiūlyčiau kalbėti, nagrinėti. Bet jei iš principo kalbėtume apie kažkokį kandidatą, kuris yra vieningas nuo kelių partijų, be abejo, jis turėtų žymiai daugiau galimybių“, – teigė L. Linkevičius. 

Anksčiau Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) lyderis Gediminas Kirkilas teigė, kad užsienio reikalų ministras L. Linkevičius galėtų tapti bendru socialdemokratų darbiečių ir „valstiečių“ kandidatu į prezidentus.