Lietuvoje

2018.07.23 20:37

Atsinaujino virtuali Vilniaus svetainė

LRT.lt2018.07.23 20:37

Virtualus Vilnius pasikeitė – nuo pirmadienio sostinės naujienos ir savivaldybės teikiamos paslaugos vilniečiams pristatomos visiškai atsinaujinusioje svetainėje www.vilnius.lt. Kūrybinga ir idėjų kupina savivaldybės E. miesto departamento komanda pati sukūrė ir atnaujino svetainę, kuri tapo patogesnė, modernesnė ir greitesnė, neišleidžiant jokių papildomų lėšų, rašoma Vilniaus miesto savivaldybės pranešime.

„Nauji miesto namai internete yra patogesni gyventojams – veikia atskiras ir aiškus paslaugų portalas, yra gyvo pokalbio (angl. live chat) funkcija, kalbanti ne tik lietuvių, bet ir anglų, rusų, lenkų kalbomis”, – teigia Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Senoji svetainė, sukurta 2011 metais, jau buvo technologiškai pasenusi, nepritaikyta naudotis mobiliuose įrenginiuose, dėl informacijos gausos buvo sunku greitai surasti reikiamą informaciją. Atsinaujinęs vilnius.lt veikia greičiau, sukurtas patogesnis teikiamų paslaugų portalas, sudaryta saugesnio naršymo galimybė. Svetainę bus patogu naršyti ir išmaniuosiuose telefonuose ar planšetėse.

Naujovė svetainėje – įdiegta gyvo operatyvaus bendravimo sistema: vilniečiai galės tiesiogiai internetu užduoti rūpimus klausimus savivaldybės darbuotojams nuo 8 iki 17 val. Visa svarbiausia informacija vilniečiams patogiai pateikiama jau svetainės pradžioje, matomiausioje skiltyje, čia pat pateikiami interaktyvieji žemėlapiai. Kartu atnaujintas ir vilnius.lt rusų, lenkų bei anglų kalbomis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt