Lietuvoje

2018.07.14 15:35

„Darbiečiai“ patvirtino kandidatus į merus

BNS2018.07.14 15:35

Šeštadienį posėdžiavusi Darbo partijos (DP) taryba patvirtino kandidatus į merus, aptarė galimybę rinkti parašus referendumui dėl Seimo narių skaičiaus mažinimo.

Kaip pranešė partija, Alytaus rajone kandidatu į merus patvirtintas buvęs Seimo narys Raimundas Markauskas, Ignalinoje – buvęs Seimo narys Manfredas Žymantas, Kauno mieste – Martynas Maulė, Telšiuose – dabartinis meras Petras Kuizinas.

Taip pat patvirtinti kandidatai į Anykščių, Druskininkų, Kėdainių, Marijampolės, Rokiškio, Šiaulių miesto ir rajono, Plungės, Šilalės, Lazdijų, Mažeikių, Pagėgių, Panevėžio miesto ir rajono merus.

Darbo partijos įkūrėjas ir pirmininkas Viktoras Uspaskichas planuoja kandidatuoti į Vilniaus merus. Jo kandidatūrą jau anksčiau iškėlė partijos taryba ir prezidiumas.

Posėdžio metu taip pat patvirtintas centrinio štabo vadovas, kuriuo tapo buvęs Seimo narys Viktoras Fiodorovas.

Partija pranešė, kad tarybos nariai aptarė galimybę rinkti parašus referendumui mažinti Seimo narių skaičių.

Anot pranešimo, V. Uspaskichas pasiūlė ateityje rengti tiesioginius Darbo partijos pirmininko rinkimus, bet taryba tam nepritarė.

„Dabartinio pirmininko pasirinkimas pasitvirtino ir pilnai pasiteisino. Todėl klausimas buvo atidėtas ateičiai“, – sakoma „darbiečių“ pranešime.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt