Naujienų srautas

Lietuvoje2018.07.13 11:18

LRT žurnalistų komandą papildė M. Jackevičius ir Z. Zaikinas

2018.07.13 11:18

Nacionalinio transliuotojo žurnalistų gretas papildė du aktualijų profesionalai: Zigmas Zaikinas ir Mindaugas Jackevičius. Abu žurnalistai – ne naujokai LRT. Zigmas jau yra dirbęs Lietuvos televizijos naujienų tarnyboje (1997-2003), o Mindaugas prieš dešimtmetį čia atliko žurnalistinę praktiką, taip pat daug metų nušviesdavo LRT tarybos posėdžius portalui, kuriame dirbo iki šiol.

Nuo rugpjūčio 1-osios M. Jackevičius imasi jam visiškai naujos – radijo laidų vedėjo – veiklos. Jis stos už LRT RADIJO laidos „10-12” vairo, ateityje ves ir kitas aktualijų laidas. „Didžiuojuosi prisijungęs prie visuomenininio transliuotojo, demonstruojančio aukščiausius žurnalistikos standartus. Tiesioginis televizijos eteris man nėra naujiena, tačiau į radiją iki šiol eidavau pašnekovo teisėmis. Nekantrauju daugiau nei 10 metų darbo žiniasklaidoje patirtį pritaikyti vesdamas LRT RADIJO laidas ir kalbėdamas apie tai, kas rūpi Lietuvos žmonėms“, – sako Mindaugas.

Zigmas Zaikinas pradeda dirbti LRT TV naujienų tarnyboje vyriausiuoju prodiuseriu. „Grįžtu į gimtuosius namus, kur praleidau net šešerius metus baigęs žurnalistikos studijas. Dirbdamas komercinėse televizijose taip pat sukaupiau neįkainojamos patirties. Tikiuosi ją pritaikyti LRT gerokai plačiau, nei galėjau iki šiol. LRT aktualijoms turi net tris platformas – ne tik televiziją, bet ir radiją bei portalą. Integruojant naujienas visose LRT medijose, aktualijų žurnalistikai, žurnalistiniams tyrimams atsiveria Lietuvoje dar nematytos galimybės”, – džiaugiasi Zigmas.

M. Jackevičius (g. 1985) nuo 2007-ųjų iki praėjusio pirmadienio dirbo portale Delfi.lt, rašė politikos aktualijų, žiniasklaidos, švietimo, lygių galimybių temomis, vedė interneto TV laidas. Mindaugas – daugelio žurnalistinių konkursų laureatas, yra gavęs Europos Komisijos, Kultūros ministerijos žurnalistinius apdovanojimus.

Z. Zaikinas (g. 1974) – žinių profesionalas, didžiąją karjeros dalį skyręs televizijos naujienų ir aktualijų, žurnalistinių tyrimų laidoms. Be Lietuvos televizijos, Zigmas yra dirbęs LNK ir „Lietuvos ryto“ TV, o pastaruosius šešerius metus prodiusavo INFO TV žinias.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi