Naujienų srautas

Lietuvoje2018.07.12 17:53

Vasariška liūtis skandino Kauną, Šiaulius ir Skuodą

15min.lt 2018.07.12 17:53

Ketvirtadienį, po vidurdienio, daugelyje šalies rajonų prapliupo lietus. Sinoptikai ryte įspėjo, kad prie mūsų šalies iš pietvakarių artėja ciklonas, kuris savo rytine dalimi mūsų šalies link plukdo labai šiltą, drėgmės pritvinkusį orą iš pietų. Popiet liūtis užklupo Kauną.

Antroje dienos pusėje jau daug kur pranašaujami trumpi, vasariški lietūs, vietomis jie smarkūs. Tai vienose, tai kitose vietovėse griaudės perkūnija. Popiet liūtis pasiekė Kauną.

Kurį laiką Kaune pylė kaip iš kibiro. Netrukus buvo apsemti intensyviu eismu pasižymintys Pramonės ir Savanorių prospektai. Automobiliai nebegalėjo pravažiuoti ir netrukus susidarė spūstys.

Kauniečiai socialiniame tinkle netrukus pradėjo dalytis nuotraukomis ir vaizdo įrašais.

Socialiniuose tinkluose taip rašoma, kad ties Kleboniškio tiltu, prekybos centro „Mega“ link yra susidariusios didelės spūstys.

BNS praneša, kad Kaune keli automobiliai įvažiavo į atsivėrusį vandens nuotekų šulinį, ant vieno automobilio užkrito šaka.

Kaip BNS sakė Kauno apskrities policijos atstovė Justina Kazragytė, dėl gausaus lietaus policija sulaikė trijų pranešimų: Karaliaus Mindaugo prospekte liūtis pakėlė nuotekų šulinio dangtį ir į jį įvažiavo du automobiliai: 14.18 val. į šulinį įvažiavo „Opel“, maždaug pusvalandžiu vėliau – „Mercedes Benz“ automobilis.

BNS nuotr.

Taip pat policija 13.50 val. gavo pranešimą, kad Benediktinų gatvėje Kaune ant važiuojančio automobilio „Mercedes Benz“ užkrito medžio šaka. Žmonės įvykio metu nenukentėjo.

Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba pranešė, kad ant pravažiuojančių automobilių užkritus šakoms buvo nutraukti elektros laidai, todėl iš automobilio negalėjo išlipti mažametis vaikas ir moteris. Ugniagesiai laidus nuo automobilio pašalino ir padėjo žmonėms išlipti.

Kauno ugniagesiai gavo dar du pranešimus apie Pabradės ir Armališkių gatvėse ant kelio nuvirtusius medžius.

„Kauno vandenų“ duomenimis, pirmąjį kartą prasidėjus liūčiai gauti pranešimai dėl apsemtų Geležinio vilko, Žemaičių, Mituvos, Kęstučio, S.Žukausko gatvių. Pranešimų apie liūties padarytus nuostolius negauta.

Antrą kartą prasidėjus liūčiai taip pat pranešta apie semiamas Jonavos, Birželio 23-iosios gatves, Karaliaus Mindaugo bei Savanorių prospektus.

Bendrai „Kauno vandenų“ avarinė tarnyba sulaukė trisdešimties pranešimų, keturi iš jų – dėl gatvėse nukeltų lietaus nuotekų šulinių dangčių.

Hidrometeorologijos tarnyba prognozuoja, kad lietingi orai laikysis ir artimiausiomis dienomis, kai kur galimas smarkus lietus.

Liūtis nepasigailėjo ir Skuodo. Ten taip pat apsėmė kiemus ir gatves, dalinasi 15min skaitytojai. Taip pat gauta informacijos ir apie tokius pačius lietaus padarinius Šiauliuose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi