Lietuvoje

2018.07.11 13:59

Aplinkos ministras apie naujo viceministro kandidatūrą: kol kas tuščias lapas

ELTA 2018.07.11 13:59

Aplinkos ministras Kęstutis Navickas naujienų agentūrai ELTA sako, kad viceministro Daliaus Krinicko sprendimas trauktis iš pareigų jam buvo netikėtas, ir kol kas jis nežino, ką kviesti į šias pareigas.

Ministras viliasi, kad iki paskutinės D. Krinicko dienos – liepos 20-osios – pavyks rasti naują viceministrą.

„Būtų gerai. Nesu toks naivus. Tiesą pasakius, tuščias lapas. Pradedu galvoti, bet dar neturėjau nė vieno pokalbio“, – sakė K. Navickas.

Ministras teigė, kad D. Krinickas dar prieš tapdamas viceministru norėjo palikti darbą ministerijoje – viceministro postas esą buvo bandymas sulaikyti specialistą ministerijoje.

ELTA jau rašė, kad trečiadienį D. Krinickas patvirtino, jog traukiasi iš aplinkos viceministro pareigų.

D. Krinickas ministerijoje atsakingas už atliekų tvarkymo, vandenų ir taršos prevencijos sektorius.

Paskutinė D. Krinicko darbo diena ministerijoje – liepos 20 d.

„Komentuoti (pasitraukimo priežasčių, – ELTA) detaliai nenorėčiau, jas žino ministras, mes esame trumpai pasišnekėję, dėl ko. O daugiau dėl asmeninių priežasčių“, – sakė D. Krinickas.

D. Krinickas teigė kol kas nežinąs, ką veiksiąs toliau – dėl tolesnių darbų galvoja apsispręsti po savaitės atostogų.

D. Krinickas aplinkos viceministro pareigas eiti pradėjo praėjusių metų spalį. Prieš tai jis vadovavo Aplinkos ministerijos Atliekų departamentui.

Aplinkos ministerijoje Dalius Krinickas dirba nuo 2004-ųjų. Prieš tapdamas Atliekų departamento direktoriumi, jis penkerius metus vadovavo Vandenų departamentui.