Lietuvoje

2018.07.10 11:10

Perspėja: Vilniuje nuodijami gyvūnai

15min.lt2018.07.10 11:10

Dėmesio, žmonės, būkite budrūs – Vilniuje žudomi gyvūnai! Tokio fotomenininkės Jurgos Anusauskienės laiško su perspėjimu paryčiais sulaukė 15min. Jos šeima dėl piktavalių žmonių šiuo metu išgyvena emociškai sunkų laikotarpį – veterinarinės klinikos gydytojai kovoja dėl Jurgos sūnaus Mindaugo apnuodyto šuns gyvybės.

J. Anusauskienė laiške rašė: „Vakar (pirmadienį) apie 23 valandą sulaukiau sūnaus Mindaugo skambučio su žinia, kad jo šunytė Čilė yra kritinės būklės ir miršta. Nedelsiant nuvežėm šuniuką į „Greitosios žirafos“ veterinarijos kliniką. Bevažiuojant 3 kartus Čilę ištiko stiprūs traukulių priepuoliai, iš burnos dribo putos, ji gailiai lojo, kaukė, tuštinosi, draskėsi ir periodiškai sustingdavo. Atvežus į kliniką medikai nedelsiant ir labai profesionaliai ėmė ją reanimuoti“, – rašė fotomenininkė. Po trijų valandų intensyvaus gaivinimo, augintinės Čilės būklę pavyko stabilizuoti, tačiau kol kas nėra aišku, kaip bus, kai ji pabus iš narkozės.

„Ar traukuliai nesikartos, nėra aišku, ar organizmas nėra pažeistas per stipriai. Per tą laiką, sūnaus kaimynė paskambino į tą pačią „Greitosios žirafos“ kliniką, kad jos stafordšyro terjeras Mulis turi tuos pačius simptomus. Nors jį taip pat atvežė į kliniką, deja, jo gyvybės išgelbėti nebepavyko. Mano jauniausias sūnus per tą laiką apvaikščiojo kiemą (netoli Kauno ir Mindaugo gatvių sankryžos – red.), kur buvo vedžiojami abu augintiniai, ir rado šiuos „skanėstus“ – gabalėlius pašteto prikištus nuodų tabletėmis“, – pasakojo J. Anusauskienė. Ji pasidalijo ir nuotraukomis.

J. Anusauskienė perspėja vilniečius – jeigu jūsų gyvūnai sunegaluos (patirs priepuolį) nedelsiant reikia kreiptis į veterinarus, nes laikas yra gyvybiškai svarbus jūsų augintiniams. „Taip pat nepalikite be priežiūros mažamečių vaikų!“, – pridūrė J. Anusauskienė.

Šia istorija feisbuke pasidalijo ir Jurgos dukra Evelina Anusauskaitė-Young. „Atsargiai – Vilniuje Kauno ir Mindaugo gatvių sankryžoje nuodijami gyvūnai!“ – socialiniame tinkle antradienį rašė ji.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.