Lietuvoje

2018.07.09 14:39

Buvęs ūkio ministras E. Gustas tapo viceministru

LRT.lt2018.07.09 14:39

Pirmadienį darbą Žemės ūkio ministerijoje pradeda naujasis viceministras Evaldas Gustas, kuris bus atsakingas už klausimus, susijusius su žemėtvarka, įstaigų darbo optimizavimą ir efektyvinimą bei Žemės ūkio ministerijos perkėlimą į Kauną, rašoma pranešime spaudai.

Elektroninės technikos inžinierius ir viešojo administravimo magistras 59 metų E. Gustas yra dirbęs Kauno „Elektros“ gamykloje, fizikos mokytoju, įmonėse „Kapitalinė statyba“, „Hastile“, „Mileta“, Kauno savivaldybės tarybos sekretoriumi, Lietuvos banko Kauno skyriuje. Nuo 2009 m. liepos pradėjo eiti Vidaus reikalų ministerijos kanclerio pareigas. Prieš tai dirbo ministerijos sekretoriumi, 2001–2007 vidaus reikalų viceministru, 2013–2016 m. ėjo ūkio ministro pareigas.

„Evaldas Gustas valstybės tarnyboje dirba daug metų, tad gerai žino, kaip veikia valstybinės įstaigos ar įmonės. Manau, kad jis tikrai ras kelią ir sprendimus dėl efektyvesnio ir rezultatyvesnio jų darbo“, – sako žemės ūkio ministras Giedrius Surplys.

„Priėmiau šį pasiūlymą, nes manau, kad mano turima patirtis įvairiose valstybės tarnybos grandyse gali būti naudinga sprendžiant ne tik opius žemėtvarkos klausimus, bet ir vykdant Žemės ūkio ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų pertvarkas“, – teigia E. Gustas.

Giedriaus Surplio komandoje jau dirba Ausma Miškinienė, Darius Liutikas ir Venantas Griciūnas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.