Naujienų srautas

Lietuvoje2018.07.06 17:12

Į krantą negalėjusius grįžti žmones su vandens dviračiais teko partempti

15min.lt 2018.07.06 17:12

Penktadienį Bendrajame pagalbos centre (BPC) skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Nidoje, ties Parnidžio kopa, dėl stipraus vėjo į krantą negali grįžti žmonės su 2 vandens dviračiais.

Kaip nurodo BPC, pranešimas apie įvykį gautas 15.05 val. Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Nidos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Valstybinės sienos apsaugos tarnybai Pakrančių apsaugos rinktinei, Jūrų gelbėjimo koordinavimo centrui.

Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro duomenimis, gelbėjimo operacijos vieta buvo tarp Parnidžio kopos ir Nidos jachtų uosto.

15.06 val. apie įvykį buvo pranešta VSAT Pakrančių apsaugos rinktinei, į nelaimės vietą nuspręsta siųsti „Boomeranger“ katerį.

15.10 val. gelbėtojai paskambino vienai moterų, kuri buvo viename iš vandens dviračių. Netrukus paaiškėjo, kad jokio pavojaus žmonių gyvybei nėra.

15.31 val. VSAT „Boomeranger“ laivo įgula pranešė, kad į vėjo spąstus patekusius vandens dviratininkus saugiai partempė į Nidos uostą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi