Lietuvoje

2018.07.06 20:00

Koncertas iš Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo: „Kūjeliai“, Monique, Lilas ir Innomine

LRT.lt 2018.07.06 20:00

Liepos 6–8 dienomis Prienų rajone esančiame „Harmony Park“ vyksta ketvirtasis Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas (PLJS). Kas antrus metus vykstančio renginio transliacijas stebėkite per LRT.

Tiesiogines transliacijas iš Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo stebėti galima portale LRT.lt. Čia žiūrovai išvys diskusijas bei pranešimus iš politikos ir kultūros sekcijų, renginius mažojoje scenoje, o šventinį liepos 6-osios vakarą bus tiesiogiai transliuojamas ir koncertas iš didžiosios renginio scenos, kurioje pasirodys „Kūjeliai“, Monique, Lilas ir Innomine. 

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime laukiama daugiau nei 3000 žmonių. Renginio programoje dalyvaus bene 200 ryškiausių verslo, politikos, mokslo ir kultūros atstovų. Tarp pranešėjų – ir svečiai iš Ukrainos, Jungtinės Karalystės, JAV, Ruandos.

Penktadienį Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime diskutuota tema, ar Lietuvos žiniasklaidą puola tik troliai. Taip pat vyko susitikimas su Ukrainos rašytoju Andrejumi Kurkovu.

O 20 val. prasidėjo šventinis koncertas, kuriame dalyvauja „Kūjeliai“, Monique, Lilas ir Innomine. Jį tiesiogiai transliuoja LRT.lt.