Lietuvoje

2018.07.04 16:52

Naujas darželis Balsiuose rugsėjį pakvies 150 mažųjų vilniečių

LRT.lt2018.07.04 16:52

Balsių rajone jau šį rugsėjį Popieriaus gatvėje duris atvers naujas darželis. Kaip rašoma pranešime spaudai, Verkių seniūnija, kuriai priklauso Balsių rajonas, yra pati didžiausia pagal gyventojų skaičių ir antra pagal plotą sostinėje (12 gyvenamųjų rajonų ir 77 sodų bendrijos).

Balsių bendruomenėje auga apie 900 ikimokyklinio amžiaus vaikų. Trečiadienį Vilniaus miesto Tarybos nariai priėmė sprendimą įsigyti beveik 1 tūkst. kv. metrų patalpas Popieriaus g. 7 ir atnaujinti jas iki rugsėjo. Atnaujintose patalpose bus įsteigtos 7 grupės, kurios priims iki 150 vaikučių. Patalpų rekonstrukcijai planuojama skirti 200 tūkst. eurų.

Pasak mero, savivaldybė yra sutarusi su VšĮ „Mažoji karalystė“, jog čia anksčiau veikusio privataus darželio vaikų ugdymo veikla bus tęsiama, kol Vilniaus miesto savivaldybė sutvarkys visus pastato perėmimo klausimus. Tėveliams ir buvusioms privataus darželio darbuotojoms pageidaujant, jos bus įdarbintos naujajame valstybiniame darželyje, o buvę privataus darželio auklėtiniai galės be eilės gauti vietą naujojoje ikimokyklinio ugdymo įstaigoje. Augančiuose Balsių rajonuose ir toliau reikės daugiau vietų darželiuose, todėl savivaldybė jau planuoja vystyti šio darželio plėtrą ir kitais metais. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt