Lietuvoje

2018.06.18 14:58

Vidaus reikalų ministerijoje darbą pradeda naujas viceministras A. Gražulis

ELTA2018.06.18 14:58

Pirmadienį darbą pradeda naujasis vidaus reikalų viceministras Arūnas Gražulis. Jis bus atsakingas už regionų plėtrą, Europos Sąjungos (ES) finansinės paramos lėšų administravimą, asmens dokumentų išrašymą ir migraciją.

„Džiaugiamės, kad pavyko rasti profesionalą, puikiai išmanantį tarptautinius santykius ir ES politiką. A. Gražulį rekomendavo daug kompetentingų žmonių, todėl, tikiuosi, kartu sėkmingai tęsime pradėtus darbus“, – sakė vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.

39-erių A. Gražulis Vilniaus universitete baigė politikos mokslų bakalauro ir Europos studijų magistro programas, vėliau ir pats dėstė su ES sąranga ir veikimu susijusias disciplinas. Moka anglų, rusų ir prancūzų kalbas, taip pat gali bendrauti vokiškai, ispaniškai, latviškai ir lenkiškai.

Derybų dėl narystės ES metu jis dirbo Lietuvos integraciją koordinavusiame Europos komitete prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės. Įstojus į ES, A. Gražulis tęsė karjerą Vyriausybės kanceliarijoje. 

Beveik devynerius metus jis dirbo Lietuvos savivaldybių tarptautinės ir europinės politikos formavimo srityje. Pastaruosius trejus metus A. Gražulis Briuselyje dirbo europarlamentaro Bronio Ropės padėjėju.

„Ši vyriausybė užsibrėžė labai ambicingus tikslus ir pradėjo esmines regioninės politikos reformas, prie kurių ištakų teko ir man prisidėti dalyvaujant LVŽS rinkimų programos rengime. Šios pareigos yra tiesioginis pradėtų darbų tęsinys ir kartu didelė atsakomybė, tiek siekiant išlaikyti tempą formuojant efektyvią regioninės politikos sistemą, tiek ir deramai pasirengiant naujajam ES finansiniam laikotarpiui“, – sakė viceministras A. Gražulis.

A. Gražulis vidaus reikalų viceministro poste pakeitė Giedrių Surplį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt