Lietuvoje

2018.06.15 19:15

Konfliktas sostinėje: muštynės pasibaigė šūviais, sužalotas žmogus

Penktadienio popietę Vilniuje vyko muštynės ir susišaudymas tarp užsieniečių ir baikerių. Sužalotas žmogus, įvykio vietoje mėtosi stiklo šukės.

Veiksmas vyko šalia Kalvarijų gatvėje esančio automobilių serviso. Tiksli valanda kol kas tikslinama, bet žinoma, kad tai vyko dieną.

Pirminiais duomenimis, į stovėjimo aikštelę šalia vieno Kalvarijų g. esančio autoserviso atvažiavo užsieniečio vairuojamas automobilis. Mašinoje buvo du vyrai ir viena moteris. Visi jie – užsieniečiai.

Ekipažas pasistatė savo automobilį specialiai baikerių klubui skirtose stovėjimo vietose. Tai nepatiko netoliese besibūriavusiems jų savininkams, todėl jie priėjo prie užsieniečių automobilio ir paprašė jį patraukti.

Tačiau užsieniečiai pasirodė nedraugiški – pradėjo ginčytis. Kilus ginčui, vienas automobilio ekipažo narių spjovė baikeriui į veidą. Prasidėjo muštynės.

Anot muštynėse dalyvavusių asmenų, į darbą buvo paleisti metaliniai strypai, medinės lentos, kumščiai, kojos.

Vykstant muštynėms, vienas užsieniečių ekipažo narių sėdo į kažin kokį neužrakintą netoliese stovėjusį automobilį ir, įtariama, bandė suvažinėti vieną ar kelis baikerius. Tuomet buvo panaudotas šaunamasis ginklas, kuriuo buvo apšaudyta „Mazda“.

Įvykio metu, pirminiais duomenimis, sunkiai sužalotas vienas žmogus, jis pristatytas į ligoninę, apgadintos 4 transporto priemonės.

Šiuo metu vietoje dirba pareigūnai, kurie renka kulkas ir bando išsiaiškinti įvykio aplinkybes. Vieną kulką pareigūnai ištraukė ir iš automobilio sėdynės vidaus.

Policija nedetalizuoja, kiek asmenų dalyvavo muštynėse. Visi asmenys, dalyvavę muštynėse yra policijos žinioje. Kaltininkai nustatinėjami.

DELFI duomenimis, į ligoninę buvo išgabenti du asmenys: kaltininkas (užsienietis), kuriam yra 31 metai, ir baikeris. Pasak liudininkų, užsienietis buvo labai stipriai sužalotas, jis gulėjo ant žemės kol medikai atvažiavo.

Taip pat yra žinoma, kad šaunamasis ginklas priklausė vienam iš baikerių, jis buvo išduotas saviginai.

Kaip DELFI yra žinoma, kaltininkas – užsienietis, o nukentėjusieji – baikeriai.