Naujienų srautas

Lietuvoje2018.06.12 15:10

V. Pranckietis nesutinka su D. Grybauskaitės kritika Seimui: nepastebi gerų darbų

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis atmeta prezidentės Dalios Grybauskaitės metiniame pranešime išsakytą kritiką parlamentui ir teigia, kad Seime išsprendžiama daug svarbių klausimų.

„Daug frazių buvo panaudota iš anksčiau medijose skambėjusių, buvo pakartota daug pavadinimų, kas buvo rašoma per visus ištisus metus ir tiesiog priminta metų istorija. Gražus palyginimas, kad [Seimas yra] šaudykla, bet tai nevienareikšmiška. Aš manau, kad mes dažniausiai matome tik tą šaudyklinę pusę, bet nematome tų visų gerų darbų, kuriuos padarome“, – teigia V. Pranckietis.

Prezidentė metiniame pranešime kalbėdama apie Seimą pabrėžė, kad dabar čia laikas naudojamas tarpusavio rietenoms ir asmeninių sąskaitų suvedinėjimui, o komisijų vajus tik dar labiau didina neteisybės jausmą šalyje. 

 „Parlamentas – laisvės kovų bastionas – tampa pasikėsinimų į žmonių laisvę ir demokratiją šaudykla, iš kurios pokši vien drausti ir bausti. Persekiojimas ir draudimai verčia žmones jaustis svetimais savo šalyje. Erotikos apibrėžimai ir medžioklė su lankais ar ne ta uniforma aprengti žaisliniai kareivėliai tampa svarbesni nei socialinė atskirtis ir emigracija“, – sakė šalies vadovė.

Prezidentės metinis pranešimas ir jo aptarimas LRT:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Saulius Skvernelis
LRT FAKTAI 16