Lietuvoje

2018.06.11 16:50

L. Linkevičius apie JAV ir Š. Korėjos lyderių susitikimą: sunku pasakyti, kuo viskas pasibaigs

ELTA2018.06.11 16:50

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad antradienį vyksiantis JAV ir Šiaurės Korėjos lyderių susitikimas gali būti didelio lūžinio etapo pradžia. Tačiau ministras neslepia, kad kol kas sunku pasakyti, kuo pasaulio dėmesį prikaustęs diplomatinis procesas pasibaigs.

„Tai didelio lūžinio etapo pradžia. Tačiau kuo viskas pasibaigs dabar sunku pasakyti. Matyt, kad vienu susitikimu viskas tikrai nepasibaigs“, – samprotavo L. Linkevičius, akcentuodamas, kad branduolinėmis raketomis apsiginklavęs neprognozuojamas Šiaurės Korėjos režimas lieka vienas pagrindinių pasaulio skaudulių.

Ministras pabrėžė, kad Korėjos pusiasalis ateityje turės tapti pusiasaliu be branduolinių ginklų.

„Kito kelio nėra, matysime, ar tas kursas, kurį pasirinko derybininkai, yra veiksmingas ir, ar pavyks tai padaryti. Labai linkime, kad tai įvyktų. Nes tokiu atveju sumažėtų bent viena iš grėsmių. Jų pasaulyje dabar yra labai daug“, – naujienų agentūrai ELTA sakė L. Linkevičius.

Antradienį JAV prezidentas Donaldas Trumpas turi susitikti su Šiaurės Korėjos vadovu Kim Jong Unu. Jų susitikimo metu didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas Šiaurės Korėjos branduoliniams ginklams. JAV nori, kad Šiaurės Korėja jų atsisakytų.

Populiariausi

Filipas Kirkorovas

Lietuvoje

2021.01.19 12:24

Istoriniame posėdyje subsidijas dėl neįvykusių Kirkorovo ir Šufutinskio koncertų vadino „baisia klaida“ atnaujinta 13.10; Skvernelis: CSKA tiesiogiai susijusi su Raudonąja armija – drauskime ir ją?

24
COVID-19 vakcina (asociatyvi)

Lietuvoje

2021.01.19 17:10

Skiepijant nuo COVID-19 Šilalėje pacientus vežantys vairuotojai liko be skiepų – ligoninė nežinojo, savivaldybė pamiršo be eilės šeimą paskiepijęs verslininkas svarsto kreiptis į teismą dėl duomenų apsaugos