Lietuvoje

2018.06.06 14:46

Dingusias mergaites radęs vaikinas: jos nustebo sužinojusios apie paiešką

Plungės rajone antradienio vakarą dingusios trys paauglės trečiadienį rastos gyvos ir sveikos, BNS sakė Klaipėdos policijos atstovė Andromeda Grauslienė. Mergaitės buvo rastos apleistame pastate Karklėnų kaimo gyventojo, kuris LRT TELEVIZIJAI sakė, kad mergaitės neatrodė išsigandusios ir esą nežinojo, kad jų ieško gausios policijos pajėgos, sraigtasparnis, dronas.

Mergaites apleistame pastate radęs Karklėnų kaimo gyventojas Dovydas Bernotas LRT TELEVIZIJAI sakė, kad mergaitės nebuvo išsigandusios ir esą nežinojo, kad jų ieško gausios policijos. Trys mergaitės papasakojo D. Bernotui miegojusios pas drauges, o paskui jos atsidūrė apleistame pastate esančioje priekaboje su grūdais.

Vaikinas pabrėžė, kad jų pasakojimas buvo nenuoseklus, buvo sunku suprasti, ką jos nori pasakyti. Jos taip pat negalėjo paaiškinti, kodėl viisų trijų  telefonai neveikė. Jos prasitarė, kad esą visoms trims tą antradienio vakarą išsikrovė telefonai.

Policija teigia neturinti informacijos apie mergaičių pagrobimą ar sužalojimus. „Kol kas jokios informacijos, kad mergaitės būtų pagrobtos ar sužalotos, tikrai neturiu. Jeigu kas nors keisis, galėsim pranešti vėliau. Šiuo metu mergaitės atrodo  sveikos, patenkintos ir atrodo, kad joms viskas gerai“, – LRT TELEVIZIJAI sakė Klaipėdos apskr. VPK Komunikacijos grupės vyr. specialistė Andromeda Grauslienė.

Ieškojo gausios pajėgos

Trys mergaitės apie 11.10 val. rastos Plungės rajone esančiame Karklėnų kaime.

Policija informavo, kad mergaitės atsirado apie 11.10 val. Apie tai sužinojusi mama DELFI sakė, kad bars ir apkabins.

Pasirodo, kad mergaitės buvo rastos kaimelyje, kuriame gyvena seserys.

Mamos pasakojo, kad jos niekada nebuvo dingusios. Anot jų, jos visada pranešdavo jei nuspręsdavo nakvoti ne namuose.

Po laimingos įvykio pabaigos mamos buvo pakviestos į policijos komisariatą tam, kad pasiimtų dukras. DELFI žiniomis šeimomis susidomėjo ir Vaiko teisių apsaugos darbuotojai.

Rado vietinis jaunuolis

Paaiškėjo, kad mergaitės buvo rastos apleistame pastate, kuriame, pasak vietinių, vyksta jaunimo linksmybės.

DELFI žiniomis, jos miegojo priekaboje, kuri buvo pilna grūdų. Taip pat buvo aptikta ir antklodė, kuria mergaitės buvo apsiklojusios.

Paaugles radęs jaunuolis pasakojo, kad jos bandė pabėgti, nenorėjo būti surastos. Jis mano, kad dėl to jos buvo išsigandusios.

Mįslingai dingo

Birželio 5 d., apie 17.30 val., penkiolikametė Žaneta Stuopelytė iš namų Minijos gatvėje išėjo palydėti savo drauges, seseris vienuolikmetę Eveliną ir keturiolikmetę Sonatą Daukantaites į namus Karklėnų kaime.

Mergaičių telefonai buvo išjungti.

Naktį vaikų ieškojo Plungės r. policijos pareigūnai. Trečiadienį į paiešką įsijungė ir Klaipėdos apskr. VPK Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Andromeda Grauslienė DELFI sakė, kad dėl mergaičių paieškos buvo pakeltas dronas, pasitelkti kinologai su šunimis.

Įvykio vietoje buvo susirinkusios gausios policijos pareigūnų pajėgos. DELFI žiniomis, dėl mergaičių paieškos buvo pakeltas sraigtasparnis.