Lietuvoje

2018.06.01 11:36

Indrė Makaraitytė vadovaus LRT žurnalistiniams tyrimams

2018.06.01 11:36

LRT Žurnalistinių tyrimų komandai vadovaus patyrusi aktualijų žurnalistė, laidų vedėja, politikos apžvalgininkė Indrė Makaraitytė. Dirbti LRT ji pradės nuo rugpjūčio.

„Žurnalistiniai tyrimai man asmeniškai – viena įdomiausių žurnalistinio darbo sričių. Tai, kad Lietuvoje jų vertė auga, yra didžiulis visos mūsų visuomenės laimėjimas, – sako Indrė Makaraitytė. – Dabar tiesiog reikia kibti į darbus ir daryti, ką galime geriausio.“

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto lyginamosios politikos magistro laipsnį turinti žurnalistė yra išbandžiusi save įvairiausiose žiniasklaidos platformose: dirbo savaitraščio „Atgimimas“ vyriausiąja redaktore, vedė aktualijų laidas keliose televizijose, rašė komentarus interneto portalams. Ši patirtis pravers Indrei užtikrinant žurnalistinių tyrimų integraciją visose visuomeninio kanalo medijose: televizijoje, radijuje ir portale.

„Prisijungti  prie žurnalistinių tyrimų komandos – didžiulis iššūkis. Ir didžiulė garbė man, kaip žurnalistei, kad man buvo patikėta imtis šio darbo. Lietuvoje yra puikių žurnalistų, sąžiningų, dorų ir atsakingų, degančių idėja. Tikiu, kad LRT yra vieta, kurioje šie žmonės galės nuveikti daug prasmingų darbų savo valstybei“, – įsitikinusi I. Makaraitytė.