Naujienų srautas

Lietuvoje2018.05.28 14:53

„MG Baltic“ prašo nuo NSGK tyrimo nušalinti V. Baką ir R. Juknevičienę

LRT.lt 2018.05.28 14:53

Pirmadienį Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) nariams bei Seimo pirmininkui pateiktas koncerno „MG Baltic“ prašymas atidėti parlamentinio tyrimo išvadų formulavimą ir balsavimą arba nuo to nušalinti NSGK pirmininką Vytautą Baką ir narę Rasą Juknevičienę.

Atidėti parlamentinio tyrimo „Dėl asmenų, verslo subjektų ir kitų interesų grupių galimo neteisėto poveikio valstybės institucijoms priimant sprendimus ir galimos neteisėtos įtakos politiniams procesams“ išvadų formulavimą arba nušalinti konkrečius parlamentarus prašoma iki tol, kol paaiškės, ar V. Bakas ir R. Juknevičienė nėra pažeidę teisės aktų reikalavimų, rašoma koncerno pranešime spaudai.

Gegužės 17 d. Seimo Etikos ir procedūrų komisijai buvo pateiktas prašymas pradėti tyrimą dėl V. Bako ir R. Juknevičienės galimai padarytų Lietuvos Respublikos įstatymų bei Lietuvos Respublikos valstybės politikų elgesio kodekso reikalavimų pažeidimų.

„MG Baltic“ advokato Lino Belevičiaus nuomone, esant tokiai situacijai, pateiktas prašymas yra visiškai logiškas ir teisėtas.

„Tokiais neatsakingais politikų veiksmas yra daroma milžiniška žala tiek verslui, tiek ir atskiriems privatiems asmenims. Ir ji turės būti atlygina“, – pranešime spaudai cituojamas L. Belevičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi