Lietuvoje

2018.05.21 15:19

Molėtų rajono meras S. Žvinys sugrąžintas į TS-LKD

LRT.lt 2018.05.21 15:19

Molėtų rajono meras Stasys Žvinys sugrąžintas į Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Molėtų rajono skyrių. Tokį sprendimą praėjusį penktadienį priėmė TS-LKD Priežiūros komitetas, atsižvelgęs į specialiosios darbo grupės, nagrinėjusios mero pašalinimo aplinkybes, rekomendaciją, rašoma LRT.lt siųstame pranešime.

„TS-LKD Molėtų rajono skyriuje šį pavasarį buvo susidariusi gana sudėtinga situacija – iš partijos išėjo pora dešimčių partijos narių, o vėliau skyriaus taryba iš partijos pašalino ilgametį savivaldybės merą Stasį Žvinį. Matant skyriaus problemas ir vertinant priimtus sprendimus, partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sudarė darbo grupę, kuriai pavedė išanalizuoti situaciją ir pateikti rekomendacijas prezidiumui. Vienas iš darbo grupės pasiūlymų buvo perduoti Molėtų skyriaus tarybos sprendimą dėl mero pašalinimo Priežiūros komitetui, kad šis įvertintų, ar S. Žvinys buvo pašalintas pagrįstai“, – situaciją komentavo TS-LKD vykdomoji sekretorė Aistė Gedvilienė, taip pat buvusi darbo grupės narė.

Pasak Priežiūros komiteto pirmininko Valdo Benkunsko, komitetas nustatė, kad TS-LKD Molėtų skyriaus taryba pažeidė privalomas taisykles kviesti svarstomą narį į posėdį, suteikiant teisę pasisakyti.