Naujienų srautas

Lietuvoje2018.05.20 09:43

Sostinės paplūdimiuose – stebėjimo kameros

BNS 2018.05.20 09:43

Vilniuje prasidedant šiltajam sezonui įrengti 4 nauji paplūdimiai, atnaujinti 5 senieji – paplūdimiuose nuo šiol veiks stebėjimo kameros, jų vaizdas bus transliuojamas internete.

Kaip sako Vilniaus savivaldybės įmonės „Grinda“, atsakingos už paplūdimius, vadovas Kęstutis Vaicekiūtis, nauji paplūdimiai įrengti prie Tapelių ir Balžio ežerų.

„Šie miesto pakraštyje esantys ežerai visą bendrovės prižiūrimą paplūdimių teritoriją praplėtė iki daugiau nei 55 hektarų. Dabar Vilniaus paplūdimių prižiūrimas plotas yra beveik 4 kartus didesnis nei Neringos valomų paplūdimių“, - teigia K. Vaicekiūtis.

Nauji paplūdimiai pradėti projektuoti rudenį, o darbai atliekami žiemą – įrengti keturi nauji tiltai su suolais ir nedidelėmis stoginėmis.

Taip pat atnaujintos poilsio zonos bei inventorius ir kituose sostinės paplūdimiuose: perdažyti ir suremontuoti suolai, stalai, persirengimo kabinos, šiukšliadėžės.

„Šiemet laukia ir nemažai naujovių: paplūdimiuose bus įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, kurių pagalba miesto gyventojai galės matyti, kas vyksta paplūdimiuose realiuoju laiku, o Grinda.lt puslapyje bus skelbiama vandens ir oro temperatūra“, - teigia K. Vaicekiūtis.

Maudynių sezonas Vilniuje prasidės birželio 1 dieną ir tęsis iki rugsėjo 15 dienos. Gelbėtojai nuo 8 val. iki 20 val. dirbs kasdien Tapelių-I, Tapelių-II, Balžio-I, Balžio-II, Valakampių-I, Valakampių-II, Žirmūnų, Salotės ir Žaliųjų ežerų paplūdimiuose.

Pernai sostinės paplūdimiuose dirbo 17 gelbėtojų, išgelbėjusių 35 skendusius asmenis, pusė jų buvo vaikai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi