captcha

Jūsų klausimas priimtas

E. Gentvilas: VSD rašto patikslinimas įrodo, kad nebuvome pilnai kontroliuojama partija

Išslaptintame Valstybės saugumo departamento (VSD) rašte teigiama, kad Eligijus Masiulis koncerno „MG Baltic“ buvo „pasirinktas“ tapti naujai steigiamos partijos vadovu, nes kitas pretendentas – Petras Auštrevičius – buvo įvardintas kaip netinkamas“. Apie tai penktadienį, patikslinusi informaciją, pranešė BNS agentūra. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Kaip akcentuojama Liberalų sąjūdžio pranešime spaudai, naujai steigiamos partijos pirmininku tada buvo išrinktas būtent P. Auštrevičius, o tai esą reiškia, kad jau nuo pat pradžių liberalai nebuvo pilnai koncerno kontroliuojama partija. 

„Apie pirmąjį partijos pirmininką patikslinta informaciją paneigia bet kokias tolimesnes VSD interpretacijas, kad Liberalų sąjūdis nuo pradžių buvo neva pilnai kontroliuojama partija. Nuo pradžių elgėmės taip, kaip mums atrodė tinkamiausia – pirmininku pasirinkome tą žmogų, kurį norėjome pasirinkti, o ne tą, kuris kažkam atrodė tinkamesnis kandidatas. 

Reikalauju VSD išbraukti formuluotes apie pilnai ar faktiškai kontroliuojamą partiją, nes tam nėra jokio pagrindo. Dabar jaučiamės dar tvirčiau kreipdamiesi į teismą ir prašydami paneigti neatsakingus VSD teiginius“, – komentuoja Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eugenijus Gentvilas.

BNS nuotr.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close