Lietuvoje

2018.05.12 11:53

Socialdemokratų darbo partijos Vilniaus skyrius išsirinko vadovą

LRT.lt 2018.05.12 11:53

Naujai įkurta Lietuvos socialdemokratų darbo partija (LSDDP) išsirinko vadovą. Vilniaus skyriui vadovaus didelį politinės patirties bagažą turintis LSDDP prezidiumo ir tarybos narys Alfonsas Virginijus Navickas.

Sveikindamas susirinkusiuosius, LSDDP pirmininkas Gediminas Kirkilas pasidžiaugė, kad vos mėnesį gyvuojanti partija aktyviai dalyvauja politiniame gyvenime, steigia skyrius visoje Lietuvoje, jau pasirašė koalicinę bendradarbiavimo sutartį su „Valstiečių-žaliųjų“ frakcija, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Naujai įkurtą LSDDP Vilniaus skyrių pasveikino LSDDP pirmininko pavaduotojas, Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Juozas Bernatonis.

Vilniaus skyriaus pirmininku vienbalsiai išrinktas LSDDP prezidiumo ir tarybos narys A. V. Navickas džiaugėsi, kad partinėje organizacijoje vienijasi vyresnieji, turintys patirties ir veržlus jaunimas.

„Prie Socialdemokratų darbo partijos vairo stovi žmonės, kurie kūrė, administravo mūsų valstybę ir ją valdo. Tai mūsų išminties ir patirties pagrindas. Labai džiaugiuosi, kad partinėje organizacijoje yra daug veržlaus, kvalifikuoto, išprususio, energingo jaunimo. Šiandieninė mūsų užduotis – išmintį ir patirtį sujungti su jaunatviška energija ir sukurti galingą mūsų partinės organizacijos monolitą“, – kalbėjo A. V. Navickas.

Steigiamajame susirinkime taip pat buvo išrinkti pirmininko pavaduotojai, patvirtinti Vilniaus skyriaus Tarybos nariai, atsakingasis sekretorius, iždininkas, Etikos bei Finansų komisijų nariai ir jų pirmininkai, skyriaus nuostatai. Balandžio 12 d. oficialiai įregistruota LSDDP jau įkūrė skyrius Biržuose, Jonavoje, Klaipėdoje, Prienuose, Panevėžio apskrityje, Širvintose, Šilutėje ir Palangoje.