Lietuvoje

2018.05.10 16:18

Premjeras G. Landsbergiui: skirtingai nuo jūsų, su „MG Baltic“ nepietavau, negėriau ir nieko nevalgiau

ELTA2018.05.10 16:18

Konservatorių lyderis Gabrielius Lansbergis, paaiškėjus, kad premjeras Saulius Skvernelis susitikinėjo su „MG Baltic“ valdomos žiniasklaidos grupės žurnalistu Tomu Dapkumi, ketvirtadienį Seime vykstančioje vyriausybės valandoje teiravosi, kokia buvo šių susitikimų tematika. 

G. Landsbergis ironiškai priminė, kad jo ir „MG Baltic“ koncerno atstovų susitikimai buvo nušviesti labai detaliai. Todėl politikas teiravosi, kiek kartų premjeras buvo susitikęs su koncerno atstovais ir apie ką susitikęs kalbėdavo.

„Taip atsitiko, kad vykstant dabar visą Lietuvai drebinančiam skandalui, turėjau galimybę prisipažinti, kad keletą kartų buvau susitikęs su vienu iš minimų koncerno vadovų. Susitikimus plačiai aprašė žiniasklaida, išnagrinėjo praktiškai iki patiekalų, kurie buvo valgyti“, – sakė konservatorius ir pabrėžė, kad visuomenė konkrečių detalių apie premjero susitikimus su T. Dapkumi nežino. 

„Vakar buvo paskelbta, kad ir jūs susitikinėjote su koncerno atstovu, tačiau informacijos yra kur kas mažiau. Gal galėtumėte atskleisti plačiau, kiek kartų susitikote, ką kalbėjote ar kalbėjote apie Socialdemokratų partijos suskaldymą, apie pareigūnų skyrimus, gal apie kitus procesus. Manau, kad ir mums, ir visai visuomenei tai yra aktualu ir įdomu“, – klausė premjero G. Lansbergis 

Premjeras S. Skvernelis atšovė, kad jis, skirtingai nei G. Landsbergis, politinių nuostatų su koncernu nederino. 

„Skirtingai nuo jūsų, aš nevaikščiojau į jokį koncerną, nederinau programos politinių nuostatų, paramos neprašiau“, – savo poziciją išreiškė premjeras bei pabrėžė, kad jo susitikimai su žurnalistu vyko oficialiai. 

„Aš, skirtingai nuo jūsų, nepietavau, negėriau ir nieko nevalgiau. Susitikimai vykdavo oficialiose kabinetuose, ir tai nebuvo slapti susitikimai“, – pabrėžė vadovas. 

Populiariausi