Lietuvoje

2018.05.10 10:33

„Info dienos“ žinių tarnybai vadovaus Z. Zaikinas

15min.lt 2018.05.10 10:33

Nuo gegužės 15-osios „Info TV“ kanalo žinių tarnybos vadovu taps žurnalistas Zigmas Zaikinas. Jis pakeis pareigas paliekančią Ingą Larionovaitę. Žiniasklaidai išplatintame pranešime rašoma, kad iki šiol Z. Zaikinas buvo šio kanalo informacinės laidos „Info diena“ prodiuseris.

„Dėkoju už man išreikštą pasitikėjimą. Galiu užtikrinti, kad „Info diena“ ir toliau sklandžiai tęs savo darbą. Didžiuojuosi, kad galėsiu vadovauti „Info dienoje“ suburtam stipriam žurnalistų kolektyvui“, – sako Z. Zaikinas, „Info dienos“ prodiuseriu dirbęs pastaruosius šešerius metus nuo „Info dienos“ starto.

Z. Zaikinas savo žurnalistinę karjerą pradėjo 1997-aisis LRT „Panoramoje“, vėliau dirbo LNK žiniose, buvo „Lietuvos ryto TV“ žinių prodiuseris, o nuo 2012 metų eina „Info dienos“ prodiuserio pareigas.

Buvusi vadovė I. Larionovaitė antradienį socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pranešė, kad išeina iš „Info TV“, kaip vieną iš priežasčių nurodžiusi VSD pažymą apie „MG Baltic“. Ji taip pat teigė, kad yra sulaukusi kelių darbo pasiūlymų. Trečiadienį buvo pranešta, kad ji pakeičia LRT TELEVIZIJOS žinių tarnybos vadovą Audrių Matonį.