Lietuvoje

2018.05.03 14:56

Paviešino daugiau galimų D. Grybauskaitės ir E. Masiulio laiškų

LRT.lt, lrytas.lt 2018.05.03 14:56

Lrytas.lt viešina daugiau galimo prezidentės Dalios Grybauskaitės ir buvusio Liberalų sąjūdžio lyderio Eligijaus Masiulio susirašinėjimo fragmentų. Pateikta daugiau nei 60 ekrano nuotraukų. 

Kaip skelbia lrytas.lt, portalas pateikia visus iš patikimų šaltinių „Lietuvos ryto“ gautus D. Grybauskaitės ir E. Masiulio elektroninius laiškus, iš kurių taip pat matyti, kad buvęs populiarus politikas buvo tapęs ir savotišku tarpininku tarp šalies vadovės ir jos viešai peikiamų koncerno „MG Baltic“ vadovų.

Teismo laukiantis kyšininkavimu, prekyba poveikiu ir neteisėtu praturtėjimu kaltinamas buvęs politikas „Lietuvos rytui“ anksčiau patvirtino šių laiškų autentiškumą. D. Grybauskaitė trečiadienį LRT TELEVIZIJAI pripažino susirašinėjusi su E. Masiuliu, tačiau tvirtina negalinti patvirtinti iš elektroninio pašto tulpes@lrpk.lt siųstų laiškų autentiškumo, nes jie esą nėra išsaugoti prezidentūros serveriuose. 

Dienraštis „Lietuvos rytas“ 2014–2016 pirmuosius D. Grybauskaitės ir E. Masiulio susirašinėjimo fragmentus paskelbė praėjusią savaitę.

Visus laiškus rasite ČIA.