Lietuvoje

2018.04.29 17:24

Sekmadienį įsilaužta į ministro L. Linkevičiaus „Twitter“ paskyrą

DELFI.lt2018.04.29 17:24

Užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus „Twitter“ buvo paveikta internetinio viruso, sekmadienio rytą pranešė vokiečių „BILD“ žurnalistas Julianas Roepcke.

Apie tai žurnalistas pranešė savo oficialioje „Twitter“ paskyroje. Jis taip pat nurodė sulaukęs patvirtinimo iš paties L. Linkevičiaus.

Užsienio reikalų ministro atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė DELFI patvirtino, kad ministro paskyra iš tiesų buvo paveikta viruso ir patikino, kad problema operatyviai išspręsta.

L. Linkevičius, komentuodamas susiklosčiusią situaciją DELFI, minėjo, kad didesnių nemalonumų pavyko išvengti, nes viruso siųstų žinučių turinys nebuvo kenksmingas.

Ministras teigė apie virusą sužinojęs iš kolegų ir aktyvių „Twitter“ tinklo vartotojų, kurie suskubo pasidomėti, ar žinutes iš tiesų siunčia pats L. Linkevičius.

Populiariausi

Ramūnas Karbauskis

Lietuvoje

2020.10.20 10:10

Karbauskis: tokios karantino sistemos, kokia veikė pavasarį, niekas neįves spręs dėl ilgesnių mokinių atostogų, bet ką reikės daryti tėvams – neaišku; atnaujinta 10.28

9
Ingrida Šimonytė, Gabrielius Landsbergis TS-LKD rinkimų štabas

Lietuvoje

2020.10.20 10:53

Šimonytė: Vyriausybės laikysena dėl COVID-19 kelia nerimą buvusi ministrė kitų metų biudžete mato finansinio avantiūrizmo