Naujienų srautas

Lietuvoje2018.04.26 16:30

R. Karbauskis V. Gailių ragina trauktis iš Seimo komisijos pirmininko pareigų

Žiniasklaidai paviešinus faktus, kad „MG Baltic“ politinės korupcijos byloje buvo apklaustas ir Seimo antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius, „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis paragino jį trauktis iš pirmininko pareigų.

„Aš labai tikiuosi, kad ponas Gailius, suprasdamas teisminį procesą dėl Liberalų sąjūdžio, kurio vicepirmininkas jis yra, taip pat atsižvelgdamas į aplinkybes, kurios vienaip ar kitaip pasirodo spaudoje, jis turėtų padaryti tą žingsnį pats pasitraukdamas. Tai būtų tikrai teisingas žingsnis“, – sako „valstiečių“ lyderis.

Teigiama, kad V. Gailius buvo sulaukęs tuomečio koncerno viceprezidento Raimondo Kurlianskio siūlymo paremti jį per rinkimus, tačiau šios paramos esą atsisakęs. Liberalų sąjūdžio vadovas Eugenijus Gentvilas sako nematantis pagrindo V. Gailiui atsistatydinti.

„Jokių šešėlių dėl Vitalijaus Gailiaus nėra pateikta. Tėra pateikti įtarimai dėl galimos paramos“, – teigė Liberalų sąjūdžio vadovas.

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis LRT TELEVIZIJAI sakė, kad kalbėjosi su V. Gailiumi dėl pirmininko pareigų užėmimo klausimo per komisijos posėdį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi