Naujienų srautas

Lietuvoje2018.04.26 11:14

Aiškėja popiežiaus vizito Lietuvoje detalės

LRT.lt 2018.04.26 11:14

Ketvirtadienį Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas su Vilniaus miesto meru Remigijumi Šimašiumi aptarė pasirengimo popiežiaus Pranciškaus vizitui rugsėjo 22–23 dienomis Vilniuje klausimus. Popiežius Pranciškus per dvi dienas Lietuvoje susitiks su žmonėmis Vilniuje ir Kaune, o vėliau lankys Latviją ir Estiją, rašoma pranešime spaudai.

Popiežiui lankantis Lietuvoje žmonės kviečiami ateiti į susitikimus, leisti visą dieną mieste. Didžiausi popiežiaus vizito renginiai bus rugsėjo 22 d., šeštadienio popietę. Popiežiaus susitiks su jaunimu, o rugsėjo 23 d., sekmadienį, Kaune bus aukojamos mišios. Į didžiuosius renginius bus patenkama užsiregistravus iš anksto (dalyvių registracijos pradžia bus paskelbta vėliau). Visuose renginiuose dalyvavimas – nemokamas. Nesiregistravusieji galės stebėti renginius iš kiek toliau.

Popiežius taip pat susitiks su prezidente, S. Daukanto aikštėje pasveikins susirinkusiuosius. Vizito dienomis Šventasis Tėvas melsis Aušros Vartų Švč. Mergelės Marijos, Gailestingumo Motinos, koplyčioje, aplankys buvusį KGB kalėjimą ir prisimins okupacijų aukas, susitiks su patyrusiais okupantų represijas asmenimis. Popiežius taip pat skirs laiko susitikimui su kunigais, vienuoliais ir vienuolėmis, seminaristais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi