Naujienų srautas

Lietuvoje2018.04.24 08:41

D. Grybauskaitei leista pradėti namo Bajoruose statybą

Prezidentė Dalia Grybauskaitė gali pradėti savo namo Bajoruose, Žemuogių gatvėje, statybą. Informacinėje sistemoje „Infostatyba“ skelbiama, kad D. Grybauskaitės sklype balandžio 19 dieną išduotas leidimas statyti naują statinį.

Taip pat „Infostatyboje“ yra pranešimas apie „statybos pradžią, rangovo ir pagrindinių statybos sričių vadovų pasamdymą ar paskyrimą“.

Statinio projekte nurodoma, kad namo bendras plotas sieks beveik 322 kv. metrus.

Sausį 15min kalbintas architektas teigė, kad statybos kaina turėtų siekti apie 1,1–1,2 tūkst. eurų už kv. metrą. Tai reiškia, kad prezidentei namo statybos galėtų atsieiti nuo 350 iki 390 tūkst. eurų.

Sausio pabaigoje paaiškėjo, kaip atrodys D. Grybauskaitės namas, kuriame ji gyvens pasibaigus kadencijai.

Namo projektą rengė architektai iš studijos „Metro architektūra“. Tuomet teigta, kad 25,4 arų sklype turėtų iškilti 300–350 kv. metrų, 5 kambarių namas. Numatomas sklypo užstatymo plotas iki 500 kv. metrų. Greta namo svarstoma statyti būdelę apsaugai.

Sausio pradžioje D. Grybauskaitė papildė savo privačių interesų deklaraciją, kurioje nurodė už sklypą Bajoruose praėjusių metų pabaigoje sumokėjusi likusią 65 tūkst. eurų sumą.

Taigi sklypo su miško dalimi kaina – 75,5 tūkst. eurų. D. Grybauskaitės sklypo plotas – 25 arai.

„Bajorų parko“ projektas vykdomas trimis etapais, jų metu iš viso bus parduodama 60 namų valdos sklypų. Jų plotai siekia maždaug nuo 10 iki daugiau nei 18 arų. Į sklypo kainą įskaičiuotos komunikacijos – elektra, dujos, šviesolaidis ir nutiesti keliai, privažiavimai. ​Įsigijus sklypą, besiribojantį su mišku, priklausys dar ir dalis miško.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi