Naujienų srautas

Lietuvoje2018.04.21 22:42

„Barclays“: svarstoma optimizuoti veiklą Lietuvoje

BNS 2018.04.21 22:42

Didžiosios Britanijos banko „Barclays“ technologijų centras Vilniuje svarsto atsisakyti trečdalio darbuotojų.

Šeštadienio vakarą išplatintame pranešime spaudai sakoma, kad gali būti panaikintos apie 350 darbuotojų funkcijos arba jos gali būti perkeltos į kitą šalį.

Dabar „Barclays“ Vilniuje dirba daugiau nei 1,1 tūkst. darbuotojų.

Pasak „Barclays“ operacijų centro Lietuvoje vykdomojo direktoriaus Mariano Andrade Gonzalezo, šis sprendimas susijęs su ilgalaike globalia banko strategija bei procesų optimizavimu.

„Kaip bet kuri kita didelė organizacija, „Barclays“ nuolat peržiūri savo veiklą visame pasaulyje. Tokiu būdu siekiama, kad bendrovės struktūra ir lokacijos, kuriose ji veikia, užtikrintų didesnį veiklos efektyvumą. Dėl to nuolat svarstome įvairias galimybes optimizuoti savo veiklą visame pasaulyje, įskaitant JAV, Indiją, Aziją ir Ramiojo vandenyno regioną bei Jungtinę Karalystę ir Europą, o joje – ir Lietuvą. Pabrėžiame, kad šie svarstymai vyksta globaliu lygmeniu, ir yra visiškai nesusiję su Lietuvos investicine aplinka“, – pranešime teigia jis.

Centro Lietuvoje vykdomojo direktoriaus teigimu, bendrovė apie tai jau informavo visas suinteresuotas šalis, o šiuo metu vyksta konsultacijos su darbo taryba.

„Dėl tolimesnės „Barclays“ strategijos Lietuvoje, įskaitant Vilniuje veikiančią verslo startuolių darbo erdvę „Rise Vilnius“, šiuo metu daugiau jokių sprendimų nėra priimta“, – teigia M. Andrade Gonzalezas.

„Barclays“ technologijų centras Vilniuje pradėjo veikti 2010 metų gegužę. „Barclays“ IT centras veikia „Green Hall“ centre, esančiame dešiniajame Neries krante. 2014 metais „Barclays“ atidarė žmogiškųjų išteklių valdymo centrą, esantį šalia „Ozo“ parko ir „Siemens“ arenos įsikūrusiame „Gama“ verslo centre.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi