Naujienų srautas

Lietuvoje2018.04.20 22:40

Druskininkai kviečia į pavasario šventę

Narcizais ir sakuromis pražydę Druskininkai kviečia svečius į pavasario šventę: ir ne tik pasigrožėti narcizų jūra ar sakurų žiedais – šį ir kitą savaitgalį čia skambės gyva muzika, poezija, gidai kvies į pažintines ekskursijas.

Vijūnėlės parke prieš septynerius metus pasodinta apie 220 tūkst. narcizų. Kol kas žydi daugiau nei pusė, kai kurie tik skleidžiasi, o vietoj išnykusiųjų rudenį planuojama pasodinti tokių pačių olandiškų narcizų veislių. 

Narcizų jūra ir žydinčios sakuros sutraukia tūkstančius svečių ir druskininkiečių. Atvykusiesiems  Druskininkų pavasario šventės organizatoriai siūlys pasiklausyti dainuojamosios poezijos, elektroninės lietuvių liaudies muzikos, gidai kvies į pažintines ekskursijas. Ypač daug renginių ir smagių pramogų numatyta kitą savaitgalį.

„Mes pakviesime į veiklas, kur žmonės nebus vien tik žiūrovai, bus ir dalyviai. Tai yra edukacinės programos, Vijūnėlės parke galės apslankyti tapybos ant vandens edukacijoje, susipažinti su Druskos karaliene Sūrioje pamokoje“, dalyvauti meninėse kūrybinėse dirbtuvėse“, – pasakojo Druskininkų savivaldybės vyr. specialistė kultūrai ir turizmui Ingrida Griniūtė.

„Žadinsim pavasarį po truputėlį. Pradėsime šiais metais lauko kino seansą. Kitą penktadienį kviesime į Woody Alleno filmą „Aukštuomenės klubas“, 2016 m. šis filmas pradėjo Kanų kino festivalį“, – sakė Druskininkų kultūros centro direktorė Rima Viniarskaitė.

Šeštadienį kurorte vyks jau ketvirtasis tarptautinis plovo virimo čempionatas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi