Naujienų srautas

Lietuvoje2018.04.18 14:31

Vyriausybė patvirtino Sąjūdžio 30-ųjų metinių minėjimo programą

LRT.lt 2018.04.18 14:31

Kultūros ministerija, bendradarbiaudama su Seimu, savivaldybėmis, mokslo įstaigomis, muziejais, LRT bei kitomis įstaigomis, institucijomis, socialiniais partneriais, Sąjūdžio jubiliejui paminėti parengė kultūrinę, edukacinę programą, kurios didžioji dalis vyks regionuose ir bus skirta jaunimui, teigiama Kultūros ministerijos pranešime.

Visus metus bus organizuojamos parodos, diskusijos, edukacinės programos, minėjimo renginiai bibliotekose ir Sąjūdžiui svarbiausiose vietose, taip pat Seime bus surengta konferencija „Istorinės paralelės: 1917-ųjų Lietuvių konferencija Vilniuje ir 1988-ųjų Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Steigiamasis suvažiavimas“, planuojama Katedros aikštėje ir Vingio parke atidengti Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio mitingus įamžinančias atminimo lentas.

Taip pat planuojama, kad Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija parengs ir transliuos dokumentinių filmų retrospektyvą ,,Iš LRT aukso fondo. Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžiui – 30“ bei nušvies  Sąjūdžio metų renginius.

Seimas pernai metų lapkričio mėn., 2018 metus  patvirtino Sąjūdžio 30-ųjų metinių minėjimo metais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi