Lietuvoje

2018.04.18 09:31

LRT veiklą tiriančios Seimo laikinosios komisijos posėdis nukeltas į kitą savaitę

ELTA2018.04.18 09:31

Trečiadienį darbą ketino tęsti LRT veiklą tirianti Seimo laikinoji komisija, tačiau nutarta posėdį atšaukti.

Šios komisijos pirmininkas Seimo vicepirmininkas Arvydas Nekrošius Eltai sakė, kad toks sprendimas priimtas, nes daugelis komisijos narių šiuo metu yra išvykę į komandiruotes ir nesusidarytų kvorumas. Jo teigimu, eilinis komisijos posėdis planuojamas kitą savaitę, trečiadienį.

Į šį posėdį bus pakviesta LRT Administravimo ir veiklos vystymo departamento vadovė Asta Nausėdė.

Praėjusią savaitę LRT veiklą tiriančios Seimo laikinosios komisijos pirmininkas Arvydas Nekrošius sakė, kad LRT vykdytuose viešuosiuose pirkimuose buvo lengvas chaosas.

„Buvo lengvas chaosas, plačiau kol kas negalėčiau komentuoti. Turiu mintyje LRT viešuosius pirkimus apskritai – ir kietąją dalį, pradedant nuo renovacijos, ir vadinamąją minkštąją dalį – tai yra programų pirkimas“, – praėjusį trečiadienį po Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atstovų apsilankymo komisijoje žurnalistams sakė A. Nekrošius.

Anot jo, STT pateikė komisijai antikorupcinį įstatymų, kurie reglamentuoja LRT veiklą ir viešuosius pirkimus, vertinimą, taip pat tam tikrą nepotizmo vertinimą.

STT direktoriaus pavaduotojas Egidijus Radzevičius žurnalistams sakė, kad, įvertinus teisinį reguliavimą, buvo nustatyta tam tikrų rizikos veiksnių.

Seimas yra pavedęs komisijai iki šių metų birželio 1 d. atlikti tyrimą ir pateikti išvadą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.