Lietuvoje

2018.04.16 10:53

Praeitą savaitę NATO naikintuvai keturis kartus kilo lydėti Rusijos orlaivių

LRT.lt2018.04.16 10:53

Balandžio 9–15 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai keturis kartus buvo keliami atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos karinių orlaivių, praneša KAM pranešime žiniasklaidai.

Balandžio 9 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino orlaivį AN-26, skridusį iš Kaliningrado srities į Rusijos Federacijos žemyninę dalį. Orlaivis skrido be radiolokacinio atsakiklio, radijo ryšį su regioniniu skrydžių valdymo centru (RSVC) palaikė, skrydžio plano turėjo.

Balandžio 10 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino orlaivį AN-26, skridusį iš Rusijos Federacijos žemyninės dalies į Kaliningrado sritį. Orlaivis skrido be radiolokacinio atsakiklio, radijo ryšį su RSVC palaikė, skrydžio planą turėjo.

Balandžio 12 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino orlaivį AN-26, skridusį iš Kaliningrado srities į Rusijos Federacijos žemyninę dalį. Orlaivis skrido be radiolokacinio atsakiklio, su RSVC radijo ryšį palaikė, skrydžio planą turėjo.

Balandžio 14 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino orlaivį AN-12, skridusį iš Rusijos Federacijos žemyninės dalies į Rusijos Federacijos Kaliningrado sritį. Orlaivis skrido be radiolokacinio atsakiklio, radijo ryšį su RSVC palaikė, skrydžio planą turėjo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.