Naujienų srautas

Lietuvoje2018.04.12 15:44

S. Skvernelis: B. Markauskui bus sunku dirbti

ELTA 2018.04.12 15:44

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pareiškė, kad žemės ūkio ministrui Broniui Markauskui po prezidentės Dalios Grybauskaitės ketvirtadienio pareiškimo bus sunku dirbti.

Tačiau plačiau ministras pirmininkas komentuos po susitikimo su B. Markausku.

„Tikrai sudėtinga ministrui būtų darbuotis bet kokiu atveju po tokio šalies vadovės pareiškimo, bet tuos sprendimus priimsime grįžę į Vilnių“, – sakė S. Skvernelis.

Pasak premjero, žemės ūkis yra sudėtinga sritis.

„Mes žinom ir finansavimas koks jo yra, reikšmė mūsų ūkiui ir apskritai gyventojams, dėl to nėra gerai, kai linksniuojama ministerija ir ministras, bet sakau, reikalingi sprendimai bus priimti“, – sakė ministras pirmininkas.

Premjeras šiuo metu yra išvykęs vizito Ukrainoje, į Lietuvą grįš ketvirtadienio vakarą.

Šalies vadovė ketvirtadienį pasisakė dėl žemės ūkio ministro B. Markausko ir spaudžia valdančiuosius laikytis prieš rinkimus deklaruotų vertybių.

Pasak prezidentės, ministras nebeturi nei politinės, nei moralinės teisės toliau likti poste. Kartu prezidentė akcentavo, kad, jei valdantieji toliau gins ministrą, parodys tik tai, kad yra nesavikritiški ir leidžiantys sau piktnaudžiauti.

„Ministras nebeturi nei politinės, nei moralinės teisės likti poste. Reputacinė žala jau padaryta“, – LRT RADIJUI kalbėjo D. Grybauskaitė. Prezidentė akcentavo neįsivaizduojanti, kaip ministras galės toliau atrodyti moralus ir politiškai atsakingas.

ELTA primena, kad anksčiau naujienų portalas 15min.lt pranešė, jog B. Markausko šeima, ūkininkaudama Klaipėdos rajone, kai kurių sklypų šeimininkams nemoka nuomos mokesčio.

Paaiškėjo, kad faktiškai B. Markausko motina Sofija Markauskienė apie 5 metus naudojosi sklypais be leidimo, o Nacionalinė mokėjimo agentūra S. Markauskienei mokėjo Europos Sąjungos išmokas už keturis sklypus, kuriuos ji dirba be nuomos sutarčių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi