Naujienų srautas

Lietuvoje2018.04.11 17:59

Valstybės pinigai partijos „Tvarka ir teisingumas“ kol kas nepasieks

LRT.lt 2018.04.11 17:59

Gavusi Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) informaciją apie partijai „Tvarka ir teisingumas“ pirmajam šių metų pusmečiui paskirtus valstybės biudžeto asignavimus (223 814 Eur), Generalinė prokuratūra priėmė nutarimą skirti laikiną nuosavybės teisės apribojimą pervedamiems į šios partijos sąskaitą pinigams, visiškai apribojant teises į šias lėšas, skelbia prokuratūra pranešime žiniasklaidai.

Specialiųjų tyrimų tarnyboje (STT) atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl galimo turto iššvaistymo, apgaulingo ir aplaidaus apskaitos tvarkymo, prekybos poveikiu, dokumento suklastojimo.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras Rolandas Stankevičius. Minėtame ikiteisminiame tyrime partija „Tvarka ir teisingumas“ įtariama dėl galimo prekybos poveikiu ir kitų nusikalstamų veikų padarymo.

Šiuo metu ikiteisminiame tyrime atliekami baigiamieji procesiniai veiksmai, reiškiami galutiniai įtarimai, atliekami kiti būtini veiksmai.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Remigijus Žemaitaitis pabrėžia, kad atsiranda priežastis skųsti pareigūnų veiksmus, kurie iki šiol neužbaigė bylos. „Pareigūnai, vykdantys ikiteisminį tyrimą, garantavo, kad byla bus perduota teismui iki gruodžio 31 d. Deja, šiandien balandžio 11 d., ryt 12 d., bet teisme tos bylos dar nematome", – komentavo jis. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi