Naujienų srautas

Lietuvoje2018.04.08 13:59

Šalies vadovai reiškia užuojautą dėl išpuolio Vokietijoje

LRT.lt, BNS 2018.04.08 13:59

Sekmadienį Lietuvos vadovai reiškia užuojautą Vokietijos žmonėms dėl šeštadienio išpuolio Miunsterio mieste.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir Lietuvos žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą Vokietijos Federacinės Respublikos prezidentui Frankui-Walteriui Steinmeieriui.

Kaip praneša prezidentūra, šalies vadovė palinkėjo stiprybės aukų šeimoms ir artimiesiems šiuo sunkiu metu, sveikatos sužeistiesiems, vienybės ir susitelkimo Miunsterio bei visos Vokietijos žmonėms.

Premjeras Saulius Skvernelis reikšdamas užuojautą pabrėžė, kad „prieš nieko dėtus žmones nutaikyti išpuoliai yra beprasmis ir nepateisinamas poelgis, išliekantis šių dienų iššūkiu Europai“.

Ministras pirmininkas žuvusiųjų šeimoms, artimiesiems ir visiems žmonėms, kuriuos palietė ši skaudi tragedija, linkėjo stiprybės ir susitelkimo, o sužeistiesiems – sveikatos

Vokietijos vakaruose esančiame Miunsteryje du žmonės žuvo ir dar 20 buvo sužeisti mikroautobusui šeštadienį įsirėžus į žmones, sėdėjusius gatvėje prie alaus baro „Kiepenkerl“. Transporto priemonės vairuotojas nusišovė mašinoje. Išpuolio vykdytojo motyvus aiškinasi policija. Pareigūnai teigia, kad išpuolio vykdytojas veikė vienas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi