Lietuvoje

2013.07.03 09:44

V. Gedvilas prezidentės neatsiprašys

ELTA2013.07.03 09:44

Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas teigė, jog neketina pyktis su šalies Prezidente Dalia Grybauskaite, tačiau atsiprašyti jos taip pat nenori. Jo teigimu, jis turi teisę išreikšti savo poziciją vienu ar kitu politiniu klausimu.

Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas teigė, jog neketina pyktis su šalies Prezidente Dalia Grybauskaite, tačiau atsiprašyti jos taip pat nenori. Jo teigimu, jis turi teisę išreikšti savo poziciją vienu ar kitu politiniu klausimu.

„Aš esu Seimo narys ir turiu teisę išsakyti savo nuomonę. Aš nekvestionuoju kito nuomonės, aš, kaip Seimo narys, kaip Seimo Pirmininkas, išplatinau pranešimą spaudai ir ten buvo išsakytos mano mintys: kažko pridurti, papildyti ar atsiimti aš tikrai nenoriu ir to nedarysiu. Aš labai rimtai apmąsčiau pasirinkdamas tekstą ir už kiekvieną žodį galiu atsakyti“, – trečiadienį sakė jis.

Seimo Pirmininkas teigė, kad pranešimą išplatino savo asmenine iniciatyva, pasitaręs su savo patarėjais.

„Niekas manęs neprašė, aš turiu savo komandą, savo žmones, su kuriais pasitariame“, – „Žinių radijui“ sakė jis.

V. Gedvilas teigė, jog gerbia Prezidentės nuomonę, o provokuojančios antraštės yra žurnalistų nuopelnas.

„Prezidentė išsako savo nuomonę, aš – savo. (...) Antraštės yra ne mano. Mano antraštė buvo kitokia, bet žurnalistai turbūt turi teisę rašyti kokią nors antraštę. Spaudai galbūt ir smagu, kai kažkas pešasi“, – teigė jis.

Seimo Pirmininkas teigė, jog nenori kurstyti skandalų ir tolesnių pykčių.

„Aš neskelbiu niekam jokio karo, tiesiog pasakiau savo nuomonę“, – prisipažino jis.

V. Gedvilas, primena ELTA, išplatino pranešimą, kuriame stebėjosi šalies Prezidentės D. Grybauskaitės komentarais dėl lengvatas įteisinančių Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo pataisų, kurios yra neva naudingos su V. Uspaskichu siejamoms įmonėms.

„Susidaro įspūdis, kad pagal kažkokias nerašytas taisykles Prezidentė sąmoningai arba nesąmoningai gali kalbėti netiesą ir klaidinti visuomenę, tačiau tuo pačiu ji jaučiasi teisi bei visiems vienodai teisinga - taip, kaip to reikalauja Konstitucija“, – pastebėjo Seimo Pirmininkas.

Pabrėždamas, kad Lietuva yra parlamentinė valstybė, V. Gedvilas sakė, jog jis, kaip parlamento vadovas, tuo labiau vienas iš koalicijos partnerių, kuriam metė šešėlį, negali toleruoti parlamento skaldymo bei vienos ar kitos parlamentinės grupės išskyrimo, vienus politikus žeminant, o kitus išaukštinant.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius