Naujienų srautas

Lietuvoje2018.04.03 13:19

R. Karbauskis: kvailų sprendimų nepriiminėjame

ELTA 2018.04.03 13:19

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis, negailėdamas kritikos opozicinėms partijoms, sako, kad pastarosios ne tik nėra suinteresuotos Lietuvos gerovės augimu, tačiau siekia, kad ekonominis šalies augimas būtų sustabdytas bet kokia kaina. Politikas priduria, kad pirmalaikiai rinkimai, kuriuos inicijavo opozicija, būtų pasmerkę Lietuvą.

„Opozicija nenori tų pokyčių, ir tas bandymas inicijuoti pirmalaikius rinkimus yra bandymas tą ekonomikos augimą, valstybės gyventojų pajamų augimą sustabdyti. Sustabdyti bet kokia kaina“, – „Žinių radijui“ sakė R. Karbauskis.

„Jiems (opozicijai – ELTA) nesvarbu – ekonomika kyla, nekyla. Bus kažkokia suirutė, valdžios nebus tam tikrą laiką ar ji bus nestabili. Koks jiems skirtumas. Jiems reikia valdžios. Atsakymas paprastas, jeigu tu ekonomikos pakilimo laiku organizuoji, inicijuoji neeilinius rinkimus, tai tokiu atveju tu pasmerki šalies gyventojus labai nemažai prarasti, nes vien patys rinkimai jau tiesiogine prasme kainuos per 10 mln. eurų. Jau nešnekant, kiek didėtų palūkanos Lietuvai dėl tokių sprendimų, kurie nebūtų priimti nei išorėje, nei pačioje šalyje teigiamai“, – aiškino R. Karbauskis, akcentuodamas, kad dabartiniai valdantieji su šalies ekonomika tvarkosi gerai ir nepriiminėja, jo teigimu, kvailų sprendimų.

„Ekonomika vystosi pakankamai gerai ir mes lyg ir kvailų sprendimų valdžioje nepriiminėjame, kad blogintume tą situaciją. Tikiuosi, kad pakilimo metai duos daug gerų pokyčių ir žmonės tai pajaus“, – apibendrino R. Karbauskis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi