Lietuvoje

2018.03.29 15:28

„Valstiečiai“ P. Urbšį pašalino iš Seimo seniūnų sueigos

Lauryna Vireliūnaitė, 15min.lt2018.03.29 15:28

Ketvirtadienį frakcijos posėdyje balsavusi Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija nusprendė, kad kritikos partijos pirmininkui Ramūnui Karbauskiui negailinčio Povilo Urbšio nebebus Seimo seniūnų sueigoje.

Tai 15min ketvirtadienį patvirtino frakcijos atstovas spaudai Liutauras Ulevičius.

„Frakcijoje įvyko balsavimas ir nuspręsta, kad Seimo seniūnų sueigoje vietoje P.Urbšio bus Viktoras Rinkevičius“, – sakė jis. Prieš porą dienų LVŽS frakcijos atstovai Rima Baškienė ir Povilas Urbšys pakeitė savo vietas Seimo salėje – persėdo į pirmą eilę, toliau nuo frakcijos seniūno R. Karbauskio. Jau tuomet R.Karbauskis pažadėjo, kad seniūnų sueigoje P. Urbšio neliks, be to, jam gresia pašalinimas iš LVŽS frakcijos.

Politikas teigė, kad pašalinimo klausimas gali būti iškeltas bet kuriuo metu. Pats P. Urbšys neslėpė, kad plenarinių posėdžių salėje persėdo dėl kilusios konfliktinės situacijos su R. Karbauskiu. Kai P. Urbšys pagrasino trauktis iš frakcijos, jei bus nepritarta komisijos dėl žemės klausimų sudarymui, R. Karbauskis pasiūlė jam trauktis pačiam.

„Jei jis turi nors šiek tiek savigarbos, jis tą padarys pats“, – BNS yra sakęs R. Karbauskis. P. Urbšys anksčiau yra pats grasinęs išeiti iš frakcijos, teigdamas, kad rinkėjai jį išrinko ne R. Karbauskiui atstovauti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.