Lietuvoje

2018.03.27 11:33

10-metį švenčiantis „LT Big Brother“ projektas kviečia užtikrintai siekti karjeros

Profesinės mentorystės programa „LT Big Brother“ Lietuvoje švenčia 10-metį. Jubiliejinės veiklos sukaktį mininčios organizacijos koordinatorė Jolanta Bajarūnė sako, kad nors tuo metu, prieš dešimtmetį, tokio tipo organizacija buvo pirma Lietuvoje, ji ir dabar nepraranda aktualumo ir susidomėjimo.

„LT Big Brother“ tikslas – padėti jaunam ir perspektyviam lietuviui, nesvarbu, kur gyvenančiam, siekti savo profesinių tikslų.

Programos dalyviai užtikrinti, kad mentoriai turi kuo pasidalinti su dalyviais, bet ir patys iš to gauna naudą, nes mokydami kitus mokaisi pats.

„Daugelis nustebtų, kiek patys mentoriai gali gauti iš mokymo proceso, ir tai galbūt paskatintų dar daugiau žmonių dalyvauti [mūsų veikloje]. Manau, kad kartų ryšys taip pat labai svarbus. Mes visi bandome nuspėti ateitį (pati esu investuotoja), bet kas tą ateitį kurs – jauni žmonės. Karta Y jau yra visiškai kitokia, ateis karta Z, ir pasaulis vėl bus kitoks, o mums reikės ilgai kartu dirbti. O „LT Big Brother“ projektas – puikus būdas bendrauti“, – įsitikinusi projekto mentorė Eglė Fredriksson.

Daugiau apie mentorystės projektą – įraše.