captcha

Jūsų klausimas priimtas

Popiežius Pranciškus laimina Lietuvą ir jos jaunimą

Popiežiaus Pranciškaus perduotą palaiminimą Lietuvos jaunimui ir visai Lietuvai pirmadienį pagrindinėmis pasaulio kalbomis skelbia Vatikano radijas.
 
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Popiežiaus Pranciškaus perduotą palaiminimą Lietuvos jaunimui ir visai Lietuvai pirmadienį pagrindinėmis pasaulio kalbomis skelbia Vatikano radijas.

Šventasis Tėvas laiške užtikrino, jog „Kristaus meilė ir Jo draugystė nėra iliuzija“, ir kvietė jaunus krikščionis liudyti tikėjimą savo bendraamžiams. „Jėzus trokšta jus mylėti tokius, kokie esate, įskaitant jūsų trapumą ir silpnybes, norėdamas, kad būtumėte atnaujinti Jo meilės prisilietimu“, – rašoma laiške.

Popiežius ragino nebijoti gyventi tikėjimu ir kvietė pasikliauti Lietuvos globėju šv. Kazimieru.

„Būkite Kristaus skelbėjais savo kasdieninėje aplinkoje, paprastu ir drąsiu būdu. Visiems, kuriuos sutinkate, savo bendraamžiams, mokėkite parodyti visų pirma gailestingąjį ir mylintį Veidą Dievo, kuris visuomet atleidžia, padrąsina ir teikia viltį. Būkite nuolat dėmesingi kitiems, ypatingai vargšams ir silpniems, tokiu būdu paliudydami brolišką meilę, kuri nugali egoizmą ir užsidarymą savyje pačiuose“, – kviečia Šventasis Tėvas.

Pranciškus priminė Rožinio maldos – paprastos kontempliatyvios maldos grožį – kvietė pasikliauti šventuoju Kazimieru.

„Jūsų Globėjas jums tegul padeda ieškoti Kristaus ir nenuilstamai nešti Jį kitiems. Šitame kelyje jums tepadeda jūsų Motinos Marijos buvimas ir telydi mano Palaiminimas, kurį nuoširdžiai teikiu jums visiems ir skiriu taip pat visai Lietuvai“, – rašoma popiežiaus laiške.

Šventojo Tėvo laiškas Lietuvos jaunimui buvo išdalintas Kaune savaitgalį vykusios Lietuvos jaunimo dienos dalyviams. Šeštosios Lietuvos jaunimo dienos tema buvo „Jus aš draugais vadinu“.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...