Naujienų srautas

Lietuvoje2018.03.19 16:25

S. Skvernelis: rasti teisingumo ministrą nelengva, nes sėkmingi žmonės nenori į politiką

ELTA 2018.03.19 16:25

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad šiuo metu vyksta intensyvi, bet sunki kandidato į teisingumo ministro postą paieška. Sunki ne dėl to, kad trūktų kandidatų, bet dėl to, kad geriausieji nenori eiti į politiką, kur su jais gali būti elgiamasi „įvairiai“.

„Su prezidente sutarėme, kad skubėti nereikia, reikia surasti žmogų, kuris tikrai galėtų su tuo iššūkiu susitvarkyti. Turime surasti patį geriausią kandidatą“, – žurnalistams komentavo S. Skvernelis.

Pasak Ministrų Kabineto vadovo, kalbamasi su visais partneriais Seime. Termino, iki kada būtina rasti naują ministrą, S. Skvernelis sako nenusistatęs.

„Laisvas grafikas. Norėčiau kuo greičiau, bet reikia pasirinkti kruopščiai. Yra daug gerų kandidatų, kuriuos galbūt ir partneriai siūlo. Tačiau jeigu žmonės kompetentingi, jie dažniausiai sėkmingi savo veikloje, ir ypatingai matant, kas šiuo metu vyksta politikoje, nenori to daryti. Yra kandidatų, kurie norėtų (tapti ministru – ELTA), bet, aš manau, negalėtų“, – sakė ministras pirmininkas.

Pasak S. Skvernelio, susiklosčiusi tendencija, kad sėkmingą žmogų, darantį karjerą, pritraukti į valstybės tarnybą ar politiko pareigybę yra sunku.

„Su žmogumi šioje srityje elgiamasi (...) įvairiai“, – teigė S. Skvernelis.

ELTA primena, kad teisingumo ministrė Milda Vainiutė iš pareigų pasitraukė prieš dvi savaites, S. Skvernelio patarėjui Skirmantui Malinauskui bei Teisingumo ministerijos auditorei Rasai Kazėnienei pareiškus, kad ministerijos vadovybė stabdo Kalėjimų departamento auditą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi