Lietuvoje

2018.03.19 20:25

Prasideda savaitė „Be patyčių“

LRT RADIJAS, LRT.lt2018.03.19 20:25

Šią savaitę „Vaikų linija“ organizuoja savaitę „Be patyčių“. Rengėjai atkreipia dėmesį, kad šiandien patyčios yra rimta visuomenės problema, jas patiria neleistinai daug vaikų ir paauglių.

„Vaikų linijos“ vadovas Robertas Povilaitis sako, kad nepaisant pozityvių pokyčių, vis dar itin svarbu ir toliau šviesti visuomenę.

Šįmet dalyvauti savaitėje „Be patyčių“ užsiregistravo daugiau kaip 1000 mokyklų, vaikų ir jaunimo centrų, nevyriausybinių organizacijų visoje Lietuvoje. Jos rengs įvairias su patyčių prevencija susijusias paskaitas, konsultacijas tėvams, vaikams ir pedagogams.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“ pristatys virtualų testą, kuriuo vaikai galės pasitikrinti, ar moka tinkamai reaguoti į patiriamas ar pastebėtas patyčias.

„Vaikų linija“ parengė praktines reagavimo į patyčias mokykloje rekomendacijas, o „Vaikų linijos“ konsultantai per veiksmo savaitę „Be patyčių“ budės ilgiau – į skambučius atsilieps visą parą.

Populiariausi

Karantinas Lietuvoje, koronavirusas

Lietuvoje

2020.08.04 10:23

COVID-19 atvejai Lietuvoje: 8 asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios, du – įvežtiniai sergančiųjų skaičius – 397; atnaujinta 10.44

12