Lietuvoje

2018.03.18 10:17

Valstybės pažinimo centras kviečia į misiją

Valstybės pažinimo centras kviečia į dvylikos užduočių misiją. Taip gyventojus norima supažindinti su įdomiausiais Lietuvos šimtmečio įvykiais. Visus iššūkius atlikę dalyviai bus apdovanoti specialiais prizais.

Kaip šventėte kovo 11-tąją? Kėlėte trispalvę, o gal dalyvavote renginiuose? Pasidalinkite Lietuvos gimtadienio šventės akimirkomis – taip skamba pirmoji, kovo mėnesio užduotis. Žaisti kviečiami pavieniai asmenys, šeimos, klasės ar grupės, o tie, kurie įgyvendino, kviečiami užfiksuotus iššūkius siųsti elektroniniu paštu arba dalintis socialiniuose tinkluose su grotažyme 100mečiokelionė. 

Kiekvieną mėnesį laukia vis kita užduotis, kurios metu dalyviai susipažins arba iš naujo atras tarpukario architektūrą, Lietuvos aviacijos pasiekimus, partizanų dainas, legendinį lietuvišką kiną bei prisimins kitus įdomius šalies istorijos faktus. Mėnesio pabaigoje bus renkami originaliausiai iššūkius įgyvendinę ir daugiausiai palaikymo sulaukę, o vėliau bus apdovanoti ir visas žaidimo užduotis atlikę projekto dalyviai.