Lietuvoje

2018.03.15 17:27

Nutraukta S. Jasaičio byla dėl fizinio smurto prieš sutuoktinę

BNS2018.03.15 17:27

Vilniaus apylinkės prokuratūra ketvirtadienį nutraukė ikiteisminį tyrimą žinomam krepšininkui Simui Jasaičiui dėl esą sutuoktinei sukelto fizinio skausmo.

Byla dėl smurto artimoje aplinkoje nutraukta įvertinus ikiteisminio tyrimo metu gautus duomenis, liudytojų apklausas, pranešė prokuratūra.

„Atlikus visus būtinus ikiteisminio tyrimo veiksmus, išanalizavus ir ištyrus visus byloje surinktus duomenis konstatuota, kad š. m. sausio 21 d. tarp S. J. ir jo žmonos buvęs fizinis kontaktas nekėlė tokios grėsmės ir pavojingumo nukentėjusiosios sveikatai, dėl kurios J. S. turėtų kilti baudžiamoji atsakomybė“, – teigia prokuratūra.

Prokurorai sako, kad tyrimo metu surinkti duomenys leidžia daryti išvadą, kad, be nukentėjusiosios prieštaringų parodymų, galimo smurtavimo objektyviai nepatvirtino kiti faktiniai duomenys.

Nutarime nutraukti ikiteisminį tyrimą konstatuojama, kad nesant faktinių duomenų, kurie leistų pagrįsti, jog S. Jasaitis padarė nusikalstamą veiką, baudžiamosios atsakomybės klausimas negali būti keliamas, o ikiteisminis tyrimas turi būti nutrauktas.

S. Jasaičio sutuoktinė pareigūnus iškvietė sausio mėnesį. S. Jasaitis buvo neblaivus, jam nustatytas 0,94 promilės girtumas.

Sportininkas žaidžia klube „Lietkabelis“.

Populiariausi

Medikai dirba Alytaus Stasio Kudirkos ligoninėje karantino metu
COVID-19 TRUMPAI

Lietuvoje

2021.04.20 09:34
COVID-19 TRUMPAI

Lietuvoje patvirtinti 1138 nauji koronaviruso atvejai, mirė 9 žmonės, pirmąją skiepo dozę gavo 4541 asmuo

mirė 40–49 metų amžiaus grupei priklausantis asmuo; atnaujinta 10.00